Kdy půjdete do důchodu

Těšíte se na důchod

Důchod je nedílnou součástí života každého z nás. Většina lidí se do něj těší, ale s blížícím se odchodem se začínají bát, co budou dělat s volným časem a také zda budou mít dostatek peněz na své potřeby a koníčky. Odpovíte-li si správně na otázku kdy do důchodu, můžete poté mít i samotný důchod vyšší.

Víte, jaký bude váš důchod

Při hledání odpovědi na otázku kdy do důchodu jste zjistili, že nemáte odpracované roky? Pak stačí si dobrovolně důchodové pojištění zaplatit a rázem je získáte. Musíte platit za celé měsíce a peníze posíláte na účet Vám místně příslušné správy sociálního zabezpečení.

Naše závěrečná zpráva

Odpovědí na otázku http://www.seniorprojekt.cz/2015-odchod-do-duchodu-kalkulacka-vypocet-a-tabulka/“ title=“http://www.seniorprojekt.cz/2015-odchod-do-duchodu-kalkulacka-vypocet-a-tabulka/“>kdy půjdu do důchodu je závěrečná zpráva. Tu obdržíte do 14 dní, od okamžiku, kdy jsme obdrželi všechny materiály. Zpráva je dlouhá asi 8 stran a obsahuje podrobné vysvětlení veškerých našich výpočtů a důchodové problematiky obecně. Další jednu až dvě stránky zabere individuální doporučení.

Ohodnoťte příspěvek